statystyki szczegółowe

Aktualności

TURNIEJ GARBARNIA CUP-2015

• autor: mmajeran, 2015-05-24 19:06

Na obiektach RKS Garbarnia odbył się turniej o Puchar Prezesa tego zasłużonego, krakowskiego klubu,

który powstał w roku 1921. Na  zaproszenie działaczy odpowiedziało 12 drużyn z małopolski,śląska.

Co prawda nie przegraliśmy ani jednego meczu jednak wystarczyło to do zajęcia tylko 5 miejsca.

Zaczęliśmy od remisu 0:0 z dobrą drużyną Okocimski Brzesko.W drugim spotkaniu również następuje podział punktów po remisie z DIDI- GOL Rabka 1:1. Następnie pokonujemy gospodarzy Garbarnię 1:0 i wysoko wygrywamy z WAP Wolbrom 4:1. Niestety w meczu dającym nam awans do finałowej czwórki z drużyna ZKS Zakopane znowu pechowo remisujemy 2:2 mając kilka doskonałych sytuacji do strzelenia co najmniej 4 bramek. Pozostaje nam zatem ostatni mecz o 5-6  w którym gramy z Krakusem Nowa Huta.

Tracimy na początku bramkę lecz z minuty na minutę jest coraz lepiej i ostatecznie wysoko wygrywamy z dobrą drużyną 4:1 rozgrywając najlepsze spotkanie turnieju.

W sumie fajny turniej z mnóstwem niewykorzystanych sytuacji i pięknych interwencji bramkarza.